Stosik #21 – stosik rozmaitości + ogłoszenia różne

Dobra, było kilka dni ciszy na blogu – tak wiem, już tłumaczę dlaczego – chora byłam i weny tak bardzo do pisania niczego nie miałam, choć tematów kilka było. Jak chociażby pierwszy sezon Fate/Stay Night: Unlimited Blade Works albo w końcu pełnoprawny tekst o Bitwie Pięciu Armii. Do pisania wróciłam dopiero teraz, więc, żeby nie było, ze blog świeci pustkami wrzucam stosik (bo tekst o Hobbicie BPA dopiero się tworzy).

Tradycyjnie zacznę od góry:
 1. Andrzej Sapkowski “Sezon burz” – miałam tej książki w ogóle nie tykać. Ale skoro była przeceniona do 10 złotych to żal było ją zostawić taką samotną i bezdomną. A jak już nabyłam to pewnie przeczytam. A jak przeczytam – zrecenzuję.
 2. Greg Egan “Diaspora” – nie wiem, dlaczego Egan wylądował do góry nogami. No cóż, dobra, zakup Egana był efektem tradycyjnej corocznej akcji Maga i Empiku z wyprzedażą Uczty Wyobraźni.
 3. Ian McDonald “Brasyl” – tak samo jak Egan nabyty w promocji 2 za 1. Dlaczego te dwie książki? Ano nie było żadnych wcześniejszych książek wystawionych na promocyjną półkę, a poza tym zdecydowała ekonomia. Chętnie przygarnęłabym jeszcze dwie inne książki wystawione w serii, ale portfel jęknął, jak zobaczył cenę “Obudź się i śnij. Tchrosoty i inne wy-tchnienia” MacLeoda.
 4. P.D. Baccalario “Sklepik Okamgnienie. Mapa przejść” – od Olesiejuka. Książka już przeczytana i zrecenzowana, znalazła nawet miejsce na półce obok poprzednich tomów cyklu.
 5. Moony Witcher “Nina i moc Absinthium” – też od Olesiejuka. Dostałam ja przez pomyłkę i nie wiem, co mam z nią począć, bo wydawnictwo jej nie chce z powrotem, a ja nie czytałam poprzednich tomów cyklu. Ktoś chętny? Oddam za bezcen albo za drobną opłatą.
A teraz czas na kilka ogłoszeń parafialnych.
Pozbywam się książek z serii Assassin’s Creed – kolekcja zawala mi tylko niepotrzebnie miejsce na półce, które mogłabym przeznaczyć na inne fajne książki. Jeżeli jesteście zainteresowani to zapraszam tutaj.
Poza tym do sprzedania/wymiany za inne pozycje w dobre ręce mam:
 • “Koniec pieśni” Wojciecha Zembatego (15 zł)
 • “Królewskie dzieci z nieprawego łoża” Romualda Romańskiego (5 zł)
 • “Piraci z Karaibów” Henryka Mąki (10 zł)
 • “Czarownice z Arnes” Davida Martiego (10 zł)
 • “Wyspy greckie” Jarosława Molendy (15 zł)
 • “Gwiazdozbiór Psa” Petera Hellera (20 zł)
Jeżeli jesteście zainteresowani – nie bójcie się do mnie napisać. Na pewno się jakoś dogadamy.

Sharing is caring!

5 thoughts on “Stosik #21 – stosik rozmaitości + ogłoszenia różne

 • 20 lutego 2015 at 11:45
  Permalink

  O, będzie na co czekać. Z chęcią przeczytam recenzję “Diaspory” 🙂

  Reply
 • 21 lutego 2015 at 06:24
  Permalink

  Czekam na recenzje Diaspory, gdyż widzę, że może to być kawał dobrej literatury, chociaż wcześniej o tej książce nie słyszałam ^^

  Reply
 • 21 lutego 2015 at 18:15
  Permalink

  O, a gdzie “Sezon Burz” dostałaś za dychę? Też bym nabyła za taką cenę.:D

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *