Stosik #20 – stosik poświąteczno-noworoczny

Tworzę akurat notkę o Grze o Ferrin (tak, wreszcie znalazłam formułę, w której mogę ją stworzyć), czekam na Hobbita: BPA w dobrej jakości, żeby napisać tekst i zbieram się też do opisania wrażeń po pierwszych odcinkach Agentki Carter (jak myślicie – warto tak po dwóch odcinkach pisać, czy może dopiero po całym sezonie napisać?). Teraz dla rozluźnienia – stosik.

Ech, muszę zdecydowanie wymienić telefon, bo zdjęcia ostatnio robi tak paskudne, że ojej.

 1. “Na wojnie nie ma niewinnych” Anety Jadowskiej – prezent od kochanego braciszka. Z cyklem o Dorze Wilk miałam różne perypetie, ale uznałam, że skoro powiedziałam już A to i warto powiedzieć B i dokończyć lekturę. Recenzja TUTAJ.
 2. “Powietrzny korsarz” Piotra Wałkówskiego – od autora. Lubię cykl Temeraire i ciekawa jestem, jak poradził sobie autor z fanfikiem świata wykreowanego przez Novik. Choć po pierwszych fragmentach byłam przerażona.
 3. “Świat Lodu i Ognia” George’a R.R. Martina, Elia M. Garcii i Lindy Antosson – mimo że nie jestem wielką fanką Pieśni Lodu i Ognia, to akurat to wydawnictwo musiałam mieć – jest tak pięknie wydane, a do tego jeszcze przede wszystkim jest fantastyczno-historyczną gratką, bo omawia historię Westeros przed akcją znaną z książek.
 4. “Święte symbole. Ludy – Religie – Misteria” – to akurat nie był planowany zakup, ale skoro wpadł już w moje ręce – to nie oddam, zwłaszcza, że może okazać się po raz kolejny kopalnią ciekawostek i ciekawych grafik. Poza tym takie wydania leksykonowe zawsze ładnie wyglądają na półce.
I jak podoba się wam stosik? Coś wam wpadło w oko?
A na koniec, nie byłabym sobą, gdybym nie dodała jakiegoś bonusu. Tym razem w postaci wspólnego zdjęcia z prof. Bralczykiem na 23. finale WOŚP.

Sharing is caring!

6 thoughts on “Stosik #20 – stosik poświąteczno-noworoczny

 • 13 stycznia 2015 at 17:01
  Permalink

  O mało nie zaplułam laptopa;) Bo na pierwszy rzut oka wydawało mi się, że masz zdjęcie z Georgem R.R. Martinem… ;)))

  Reply
 • 13 stycznia 2015 at 18:08
  Permalink

  Wielki smuteczek, bo mój egzemplarz “Powietrznego korsarza” najwyraźniej zaginął w odmentach poczty.:(

  Reply
  • 13 stycznia 2015 at 19:25
   Permalink

   Najprawdopodobniej otrzymasz egzemplarz od wydawnictwa. Pozdrawiam. Piotr Wałkówski.

   Reply
  • 13 stycznia 2015 at 21:38
   Permalink

   Mam już potwierdzenie, że wydawnictwo wyśle ci książkę. Pozdrawiam. PW

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *