O nas

IMHO – blog bardzo subiektywny powstał w 2011 roku i pierwotnie był osobistym blogiem Turela, na którym umieszczał ciekawostki i recenzje. W kwietniu 2012 blog zaczęła współtworzyć Serenity, głównie uzupełniając jego treść recenzjami książek.

Obecna konwencja bloga jako bloga popkulturowego zrodziła się jakiś czas później. Prawdopodobnie pierwszym przejawem tego była obszerna recenzja The Dark Knight Rises, choć tematyka literacko-growa dominowała treść wpisów jeszcze przez długi okres czasu i dopiero w czerwcu 2013 roku przeszliśmy do konwencji ogólnopopkulturowej, odrzucającej również recenzję jako główną formę wpisów.

IMHO to blog o różnorodnej tematyce – znajdziecie tutaj zarówno teksty o literaturze (głównie fantastycznej, bo po mainstream sięgamy rzadko), filmach, serialach, anime i grach komputerowych, a także o historii. Piszemy także o różnych imprezach fandomowych. Jeśli chciałbyś zasugerować nam jakiś temat, skontaktuj się z nami. Zrób to także również wtedy, jeśli chciałbyś zaproponować nam współpracę – na pewno ci odpowiemy!